A tojásokat elkeverjük a cukorral, sóval, vaníliás cukorral. Hozzáadjuk a lisztet, majd lassanként a tejet, folyamatos kevergetés mellett. Végül beleöntjük az olajat. A palacsintákat egyesével vékonyra sütjük, majd kedvenc töltelékünkkel megkenjük. Kihűlve a hűtőben is jól érzi magát: a tésztát nem áztatja át a töltelék.